Artists
Album Info
Release Date: 2000Label: StefKos Music
Вече е на пазара и дебютният албум на Теди - Кадифе. Всяка песен се различава от другите с приятен аранжимент и интелигентен текст. Целият албум е доста интересен като звучене, зад който стоят не малко големи имена от българската музикална сцена.Интересно е решен въпроса с празното място между песните като вместо него са сложени различни звуци и мелодии по 30-40 секунди, което позволява албума да се слуша без прескачане от песен на песен.
Както вече казахме зад този прекрасен албум стоят доста известни хора като: Силвия Кацарова, Графа, Дони, Ина Григорова, Тибетски сърца както и още много други. Да не забравяме и специалното участие на MC Michael в песента Хавай.
Песните са както на български, така и на английски език. Трябва да отбележим, че английския на Теди е доста добър, което съответно означава, че на човек му е приятно да слуша английските песни, които също са с не лоши текстове.
Дони е написал текста и музиката на песента Сиво море, която е и една от най-добрите в албума. Текстовете на Бронзово и Бельо от кадифе са написани от Графа, музиката на последната също е негова. Ина Григорова пък е написала текста на вече хитовата Роб.
С оригинален звук се отличават още Бяла въздишка (осъвременена версия на песента на Силвия Кацарова), Тъга, Tell me (You want me) и I miss you. Горещо препоръчваме на техно манияците да обърнат особено внимание на последната песен от албума Revolution mix.
Блусовете в албума също са доста добри и трябва да им се отдели време на всяко парти.
Слушайте, танцувайте и се забавлявайте с невероятния албум на Теди - Кадифе.
За всички онези от вас, които харесват Теди, на обложката има доста добри нейни снимки, от които просто лети към вас нейния сексапил!!!